Summer School 4 TTCamp

Univerzita Hradec Králové zve studenty doktorského studia a začínající výzkumné pracovníky na letní školu Summer School 4 TTCamp, která se bude konat v termínu 08.-11.06.2022.

Summer School 4 TTCamp je diseminační akcí projektu č. EHP-CZ-ICP-2-006 „ The Technology and knowledge transfer based on Norway-Czech Cooperation “, který je financován prostřednictvím grantů EHP (www.eeagrants.org), a je založen na spolupráci Univerzity Hradec Králové s Metropolitní univerzitou Oslo. Témata projektu a Summer School 4 TTCamp jsou transfer technologií, ochrana duševního vlastnictví a podpora spin-off firem.

Letní škola je určena především pro studenty doktorského studia a začínající výzkumné pracovníky, kteří mají zájem se seznámit s principy transferu technologií. Kurz je koncipován spíše na základní úroveň znalostí. Letní škola, svým zaměřením, není určena pro pracovníky center transferu technologií.

Zájemci musí vyplnit do 16.05.2022 tento formulář. Co nejdříve po registraci je nutné odeslat životopis a motivační dopis Ing. Janě Kukákové, jana.kukakova@uhk.cz. V motivačním dopisu zájemci mimo jiné uvedou své očekávání od kurzu, jak zapadají do cílové skupiny, v jakém jsou ročníku, jak využijí získané znalosti a zkušenosti apod. Počet míst na Summer School 4 TTCamp je omezený, proto je nutné, aby se zájemci přihlásili co nejdříve. Všechny zájemce budeme následně kontaktovat a informovat je o dalším postupu.

Ubytování, strava a kurzovné budou v letošním roce pro účastníky Summer School 4 TTCamp zdarma (bude hrazeno z projektu).

Zájemci naleznou více informací na webové stránce Summer School 4 TTCamp nebo mohou kontaktovat přímo organizátorku Summer School 4 TTCamp Ing. Veroniku Hrůzovou, veronika.hruzova@uhk.cz, +420 777 147 670.