Nabídka pracovní pozice – Juniorní analytik sociálních politik

Divize sociální politiky OECD hledá ekonoma/analytika jehož náplní práce bude provádění analýz zaměřených na hodnocení sociálních politik a formulace souvisejících politických doporučení v následujících oblastech: rovnost žen a mužů, rodinná politika, bezdomovectví, dostupné bydlení, začlenění osob se zdravotním postižením a dlouhodobá péče.

Podrobné informace jsou uvedeny na webových stránkách OECD: Job Description – Junior Social Policy Analyst (14440) (taleo.net)

Termín pro přihlášení je 13. 6. 2021.

Pracovní pozice je vhodná pro některého z expertů nebo výjimečného studenta/studentku doktorandského studia. Malé zastoupení českých občanů v OECD plyne především z nízkého počtu přihlášek – OECD v roce 2021 plánuje zvýšení diverzity lidských zdrojů, což znamená větší šanci i pro uplatnění českých expertů ve struktuře zaměstnanců OECD. Tato pozice je ideální pro mladého člověka, který se do organizace dostane a vybuduje zde celou kariéru.