Seznam náležitostí odevzdávaných na OVV a Vědecké radě VŠE

• Návrh uchazeče na zahájení řízení ke jmenování profesorem.
  • Stanoviska minimálně dvou profesorů k zahájení řízení.
  • Odborná stanoviska k návrhu na jmenování profesorem, která si případně (dodatečně) vyžádala komise.
  • Strukturovaný životopis podepsaný uchazečem + datum podpisu (Metodika-Příloha 1), (2x v originále)
  • Seznam publikační činnosti v požadované struktuře podepsaný uchazečem + datum podpisu (Metodika-Příloha 2).
  • Stručné shrnutí odborného přínosu, včetně seznamu nejvýznamnějších tvůrčích výstupů přispívajících k rozvoji vědního oboru uchazeče, podepsané uchazečem + datum podpisu (Metodika-Příloha 3).
  • Formulář Podklady pro zahájení řízení ke jmenování profesorem na VŠE podepsaný uchazečem (Metodika-Příloha 5)
  • Přehled pedagogické a vzdělávací činnosti v požadované struktuře (viz Metodika 2017 – Řízení ke jmenování profesorem, bod 3) podepsaný uchazečem + datum podpisu.
  • Přehled vědecko-výzkumné činnosti v požadované struktuře  (viz Metodika 2017 – Řízení ke jmenování profesorem, bod 3) podepsaný uchazečem + datum podpisu.
  • Výuka v cizím jazyce doložená potvrzením zahraniční univerzity (Metodika-Příloha 6– fakultativní příloha).
  • Stanovisko komise (2x v originále – povinná struktura MŠMT). Je povoleno i korespondenční hlasování, toto ale musí být ve Stanovisku uvedeno, pak nemusí být ve Stanovisku všech 5 podpisů.
  • Zpráva komise.
  • Výpis ze zápisu z jednání Vědecké rady fakulty, na které byl schválen návrh na jmenování profesorem.
  • Návrh na jmenování profesorem_NEW  (povinná struktura MŠMT – celý text nesmí přesáhnout 2 strany) – na OVV VŠE se předává také v elektronické podobě.
  • Průvodní dopis děkana – originál.
  • Přehled absolvovaných vědeckých a odborných tuzemských a zahraničních stáží.