Hledat
Pokročilé hledání
TA ČR vyhlásí 2. veřejnou soutěž programu ÉTA

Související stránky

24.4.2018 15.6.2018

9. 5. 2018 vyhlásí Technologická agentura ČR  2. veřejná soutěž programu na podporu aplikovaného společenskovědního a humanitního výzkumu, experimentálního vývoje a inovací ÉTA.

Program podpoří zapojení společenských a humanitních věd do projektů aplikovaného výzkumu, experimentálního vývoje, které jsou přínosné pro udržení a zvyšování kvality života člověka v reakci na dynamické společenské, ekonomické, globalizační, kulturní nebo technologické proměny. V rámci programu budou podpořeny projekty, které jsou zaměřeny na jeden nebo více níže uvedených aspektů:

  • využívají přínosů multidisciplinárních přístupů,
  • propojují výzkum technického a netechnického charakteru,
  • vytěžují potenciál výstupů základního výzkumu k aplikacím.

Do 2. veřejné soutěže jsou připraveny změny některých parametrů oproti 1. veřejné soutěž.

Seminář k vyhlášenému programu se uskuteční v pondělí 14. května 2018 v Opero, Salvátorská 931/8, Praha 1. Na seminář je třeba se registrovat. TA ČR přichází s novým konceptem pro komunikaci mezi Technologickou agenturou ČR a stávajícími i budoucími řešitelskými týmy. Akce nese název #TACRship ÉTA a má za cíl propojit zájemkyně a zájemce o účast ve 2. veřejné soutěži a poskytnout inspiraci a informace k podávání návrhů projektů do veřejné soutěže.

Program seminářem ke 2. veřejné soutěži programu ÉTA začne ve 13:00 , seminář bude živě vysílán prostřednictvím kanálu YouTube (odkaz bude zveřejněn před zahájením vysílání na webových stránkách TA ČR). Po semináři se představí několik úspěšných projektů z 1. veřejné soutěže programu ÉTA a do panelové diskuse budou pozváni i zástupkyně a zástupci několika aplikačních garantů.