TA ČR hledá nové oponentky/oponenty

24.5.2018 24.12.2018

Technologická agentura ČR  hledá další kvalifikované odbornice a odborníky disponující patřičným vzděláním a zkušenostmi.

Koho TA ČR hledá?
Expertky a experty na výzkum, vývoj a inovace jak z výzkumných organizací, tak z oblasti relevantních podniků a organizací státní správy a samosprávy a nestátních neziskových organizací (z aplikační sféry). Vítáno je vysokoškolské vzdělání, praxe v oboru a hodnotitelské zkušenosti, splnění všech tří aspektů však není podmínkou.

Jaké jsou podmínky?
Tato práce přináší finanční odměnu a rozšíření si vědomostí ze svého profesního oboru, na druhé straně však s sebou nese podmínku zachování mlčenlivosti a „výrobního tajemství“ (know-how) uvedeného v návrhu projektu.

Více informací naleznete ZDE.

V případě zájmu o tuto spolupráci s TA ČR je možno se registrovat přes informační systém ISTA (podrobné instrukce na webových stránkách TA ČR: Registrace oponentů). Případné dotazy rádi zodpovíme prostřednictvím e-mailové adresy hodnotitele@tacr.cz.