Hledat
Pokročilé hledání
6. ročník soutěže o Cenu prof. Vencovského

Související stránky

Rektorka Vysoké školy finanční a správní, a. s., vyhlašuje soutěž pro mladé ekonomy do 35 let spojenou s udělením Ceny prof. Františka Vencovského.

Téma soutěže: Konkurenceschopnost podniků v souvislosti s fiskální a monetární politikou

 

Termíny
Termín podání přihlášky do soutěže (elektronicky a poštou), s názvem příspěvku a abstraktem, obojí v češtině a angličtině - do 12. 6. 2017

Odevzdání původní stati s vymezeným tematickým zaměřením, v českém nebo anglickém jazyce v max. rozsahu 20 stran (plus případné přílohy navíc) - do 30. 9. 2017

Způsob hodnocení
Hodnocení úrovně soutěžních prací a rozhodnutí o vítězných pracích bude v kompetenci nominačního vědeckého výboru. Účastníci soutěže vyjádří podáním přihlášky souhlas s následnou publikací vítězných prací ve vědeckém časopise ACTA VŠFS, vybrané příspěvky ve zkrácené verzi budou případně publikovány také ve sborníku z konference, v angličtině; vše bez nároku na honorář.

Ceny
Vítěz soutěže získá odměnu ve výši 200 000 Kč. Ostatní finalisté obdrží věcné ceny. Vyhodnocení soutěže proběhne na mezinárodní vědecké konferenci v Kongresovém centru České národní banky, kde vystoupí významní odborníci a finalisté soutěže.

 

Podmínky soutěže zde.

Další informace na adrese www.vsfs.cz/cena